PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=303403}

Bagno

The Marsh
5,2 3 663
oceny
5,2 10 1 3663
Bagno
powrót do forum filmu Bagno

lol

ocenił(a) film na 4

czesciej chcialo mi sie smiac na tym filmie, niz zagryzac paznokcie z przerazenia.;]
nie ma tam nic strasznego, oprocz typowego 'buuu' w najmniej oczekiwanym momencie.
Historia banalna, schematyczna, a zakonczenie naciagane jak cholera.
Jak leci w tv to mozna luknac, glownie po to, by poprawic sobie humor, ale zeby kupic ten
film czy obejrzec, majac do wyblru cos innego? Odradzam.

4/10, bo na bezrybiu i rak ryba.

ocenił(a) film na 1
krolowa_sniegu_2

co Ty powiesz? żartuj!!

ocenił(a) film na 4
Mloda_Sowa

nie zartuje.

użytkownik usunięty
krolowa_sniegu_2

A mnie się podobał

użytkownik usunięty

Mnie też. Może nie straszliwie, ale nie zasypiałem :D

krolowa_sniegu_2

Przecież właśnie typowe "buu" w najmniej oczekiwanym momencie to najstraszniejsze co jest w horrorach.

ocenił(a) film na 4
Andrzejek324

może dla ciebie..

krolowa_sniegu_2

No dla mnie tak. Nie wiem co innego może być strasznego w horrrorze.

ocenił(a) film na 4
Andrzejek324

Historia działająca na psychike, "cięzki klimat"...dobry horror przeraża całokształtem a nie tylko wyskakującym zza rogu strachem. Powinien też zaciekawić i wciągnąć widza, na tym polega chyba ogladanie filmow,czyż nie?

krolowa_sniegu_2

Ja horror oglądam tylko po to żeby się przestraszyć.

użytkownik usunięty
Andrzejek324

A ja się nie boję w ogóle, ale i tak oglądam. :D

W ogóle nie widzę w tym sensu i zupełnie tego nie jestem w stanie zrozumieć. Moim zdaniem horror ogląda się tylko po to żeby się bać.

użytkownik usunięty
Andrzejek324

To pozostałość z dzieciństwa, kiedy bałem się różnych wilkołaków i wampirów. Po prostu lubię klimat horrorów, ale niekoniecznie się boję.

ocenił(a) film na 4
Andrzejek324

A ja oglądam bo lubie historie o zjawiskach paranormalnych albo hektolitry posoki wylewającej się z ekranu, klimaty zombie, śmierci czy demonów. Horrorów sie nie boje, chociaż czasem po seansie czuje niepokoj zasypiajac w ciemnym pokoju :) Nie oglądam, żeby sie bać. Oglądam bo lubię te klimaty ;]

krolowa_sniegu_2

Jak można lubić widok hektolitrów krwi? Przecież to jest obrzydliwe, można przy tym jedynie wymiotować. Według mnie ludzie, którzy lubią krwawe horrory mają coś nie tak z głową i powinni się leczyć psychiatrycznie.

ocenił(a) film na 4
Andrzejek324

Chirurdzy tez sie powinni leczyc psychiatrycznie? Pielęgniaki? Grabarze? Proktolodzy? Patomorfolodzy? Przecież robienie sekcji zwłok jest obrzydliwe, mozna przy tym jedynie wymiotowac;] Podobno nie ma ludzi zdrowych psychicznie... są jedynie ci, ktorych jeszcze nie zdiagnozowano ;)

krolowa_sniegu_2

Oni nie bo to jest ich zawód. A wszyscy ci, którzy produkują takie filmy, oraz ci, którzy je oglądają powinni być zamknięci w psychiatryku.

ocenił(a) film na 4
Andrzejek324

moja racja jest lepsza bo jest mojsza niz twojsza, bez odbioru ograniczony czlowieku ;]

użytkownik usunięty
krolowa_sniegu_2

W ryj dać mogę dać. :DDD

ocenił(a) film na 4
krolowa_sniegu_2

zgadzam się z tą wypowiedzią - 4/10 !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones