PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=349590}

Strzelec

Shooter
7,5 119 912
ocen
7,5 10 1 119912
6,6 7
ocen krytyków
Strzelec
powrót do forum filmu Strzelec

Moglby mi ktos wyjasnucpo co Mark pali dyktafon na lodowcu? Bo srednio dla mnie ta scena byla logiczna....

ocenił(a) film na 8
kasienka90

No dobrze mówisz,głupie to było strasznie,zupełnie niepotrzebna scena..

kasienka90

Dokładnie, tak samo jak zrobienie zdjęcia tablicy rejestracyjnej, zawodowy żołnierz nie mógł zapamiętać numerów tablicy? I to według Johansona miało jeszcze świadczyć o tym że to on taki dobry, zawodowy jest?;]

ocenił(a) film na 6
Sergi86

Oglądaj z uwagą. Udawał, że fotografuje tablicę rejestracyjną - fotografował tabliczkę znamionową, a 17 znakowy alfanumeryczny VIN nie jest łatwy do zapamiętania.

ocenił(a) film na 8
kasienka90

Chociażby po to że nie przestali by go scigać.
Jeśli tego nie zrozumiałeś to ten film jest za ciężki proponuję koledze na początek Rambo tam nie trzeba słuchać tam wystarczy patrzeć.
A tak poważnie słabo zrozumiałeś wątek.
Dużo scen ma swoje ale jak większość tego typu filmów.
Na wojnie są jedynie rani i zabici a garstka która ma dane przeżyć ma wyprana głowę i do końca życia koszmary.
Od filmu akcji oczekuje się właśnie napięcia a tu tego nie zabrakło.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
scorpion_1982

Moim zdaniem, po przedstawieniu tego pułkownika jako cynika, gdzie po akcji w Etiopi, gdzie wybito ileś tam osób tylko dla przykładu, a na niego samego nasłano helikopter tylko po to, żeby skasować gościa który i tak nic nie wiedział, to spalenie tego dyktafonu było jedynie oznaką naiwności, tego jak ktoś to określił super żołnierza zawodowego ;P Przy takich środkach ostrożności pułkownika jak wspomniałem wyżej, to by nawet jak spalił dyktafon i wymazał sobie pamięć to i tak by go odstrzelili, dla zwykłego zaprzestania zaprzątania sobie gościem głowy, że w ogóle istniał :P Jestem zdania jak edzio656, niepotrzebna scena ;P

ocenił(a) film na 7
kasienka90

Żeby zaskoczyć widza, tylko i wyłącznie :) Jak widać działa :)

ocenił(a) film na 6
kasienka90

Chodziło o zyskanie na czasie. Wiedział co będzie musiał zrobić po zwolnieniu, a spalenie dowodów dawało mu szansę na przeżycie okresu, który musiał spędzić w areszcie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones