PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=349590}

Strzelec

Shooter
7,5 119 943
oceny
7,5 10 1 119943
6,6 8
ocen krytyków
Strzelec
powrót do forum filmu Strzelec

... jak ktoś nie widział to naprawdę warto, lektura obowiązkowa dla koneserów dobrej
sensacji

użytkownik usunięty
antex20

Bez przesady. Według mnie film był niezły, ale na pewno nie oceniłbym go nigdy na 9. Sam początek był w porządku i niczego czepiać się nie mogłem. Jednakże w pewnym momencie zapaliła mi się czerwona lampka w głowie, gdy zobaczyłem kilka bzdurnych akcji i całkowitych niedociągnięć. Owszem. Zgodzę się z tym, że jako film akcji był dobry i można go obejrzeć. Rażące są jednak dla mnie niektóre sceny, których całkowicie nie toleruje.

ocenił(a) film na 8

w sumie racja troche sie podjarałem ale na chłodno mógł bym dać mu między 7 a 8 a dam 8 za samo to jak wciaga widza i jak przyjemnie się go ogląda

ocenił(a) film na 10

No tak bo od Twojej oceny zależy życie tysiąca osób ... omg, to jakaś paranoja z tymi notkami

ocenił(a) film na 6

Ja się zgodzę z "panmaciej", film niezły, fajnie się ogląda ale w miarę trwania rzeczywiście coraz więcej nierealnych
(no dobra, może "mało-realnych") akcji ma miejsce.
Początek filmu jest najlepszy moim zdaniem.
Przyjemnie się ogląda ale szczerze mówiąc szału nie ma.

ocenił(a) film na 8
antex20

mi tez sie bardzo podobal, zaskoczyl mnie :) 8/10

ocenił(a) film na 9
antex20

Twoja wypowiedź jest najsensowniejsza. Inni - w tym malkontenci z serii "rażą mnie niektóre sceny", "mnóstwo niedociągnięć" - szukają tu wiatru w polu. Ten film gra na emocjach i to mi się podoba. Bardziej niż zbrodnię wolę karę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones