Elias Koteas

7,3
8 249 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elias Koteas

Lubię tego aktora.Pamiętam jak pierwszy raz zobaczyłem go w Żółwiech Ninja i myślałem że to De Niro...potem były jeszcze takie filmy jak Armia Boga,Cienka czerwona linia czy W sieci zła.....należy mu się chyba trochę więcej tamatów...a na marginesie to szkoda że dopadła go łysina...

Draven_81

miałam to samo skojarzenie w "collateral damage". nie wiem, czy to podobieństwo, ale cos w nim jest, że przypomina deniro.

Draven_81

po prostu ten sam typ urody :) Elias i Robert mają podobnie ciemne włosy, podobny uśmiech, podobne oczy..

użytkownik usunięty
Draven_81

Moim zdaniem jest strasznie podobny do Rolanda Emmericha

moim zdaniem troche podobny do Kasi Cichopek:)

rickenbaker

Wszedłem na jego forum w celu właśnie napisania, że przypomina mi De Niro, ale widzę, że nie tylko Ja mam takie skojarzenie :)

Draven_81

hehe ja oglądając "Udręczonych" myślałam, że to De Niro, a teraz oglądam "Armię Boga" i aż musiałam zobaczyć czy Tomasza nie gra pan Robert, i znów zmyłka :P

Draven_81

Świetna rola w "Benjaminie Buttonie" jako Pan Ciasteczko.

Draven_81

To samo pomyślałem oglądając "Więzień".

Draven_81

Ja myślałem że De Niro w Wyspie Tajemnic gra, a tu wał. To jednak on. Chociaż mają inne zęby. Poznać można... :P

Heian

Kuźwa, przecież mu prędzej do Uwe Bolla :/

Draven_81

To samo pomyślałem;p

Draven_81

Zabawne, teraz widze, ze ogladalem z nim 6 filmow, ale tylko w "Defendor" pomyslalem: "kto to jest? wyglada jak De Niro!"
Swietny aktor.

Draven_81

Wczoraj ogladalem Żółwie Ninja i również pomyślałem, że to De Niro, nawet zapauzowałem film i sprawdziłem, aż się zdziwiłem. Chociaż nie mogłem doszukać się pieprzyka.

Kiedyś byli podobni teraz są zupełnie inni.

Draven_81

on wygląda jak Kukiz

Draven_81

a mi przypomina Eda Harrisa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones