Elias Koteas

7,3
8 249 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elias Koteas

Czasem wystarczy mu 10 minut w filmie, rola trzecioplanowa, aby tak wryć się w pamięc ze pozostaje dłuzej niz głowny bohater ktory jest w kazdej scenie. Super.

maximus_20

Super role w fimach Crash i Cienka Czerwona Linia

maximus_20

zgadzam się - on przeważnie pojawia się znikąd ale zawsze zwróci na siebie uwagę, jest świetny

koyota

w słabym Crashu był najlepszy.

maximus_20

Jego mała, ale znacząca rola w "W sieci zła" z Denzelem Washingtonem podobała mi się chyba najbardziej. Dobry aktor.

maximus_20

W "Cienkiej czerwonej linii" był fenomenalny: wspaniała mimika, gesty, w ogóle wszystko... Genialny aktor!

Ewi

zgadzam się z Wami,wszędzie gdzie wystąpi,nawet jeśli to tylko 10 min jest fenomenalny,przyciąga i nie można go nie zauważyć

fenix

Pełna zgoda. Ten aktor jest bardzo utalentowany.

Jimmy

Bardzo charakterystyczny aktor.
Ostatnio widziałem z nim aż 4 filmy i muszę powiedzieć, że jest jak piszecie - naprawdę zapada w pamięć, nawet jeśli ma małą rolę.
Z tych 4 produkcji polecam Tajemniczą Wyspę z DiCaprio (koniecznie) i Defendor z Woodym Harrelsonem, względnie Udręczeni, zaś nie polecam Czwarty stopień ;)

I jak tu popatrzyłem na jego filmy, to jedna rzecz mnie zaskoczyła - facet na początku lat 90 grał Caseya Jonesa w Wojowniczych żółwiach ninja - no bayer, zaskoczyło mnie to ;P

Muszrom

Jako Casey był rewelacyjny :)
To z resztą był pierwszy film jaki z nim widziałem.

szafaplayer

Za "W sieci zła" respekt. jego postac zapada w pamiec

maximus_20

Obejrzycjcie sobie ''Przychodzę z Deszczem''. Film niezbyt dobry, ale jego rola jak na aktora w sumie trzecioplanowego - Wybitna!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones